You are currently viewing Monika

Monika

Niewiarygodne jest to, że w tak małym procencie wykorzystujemy możliwości naszych dachów. Nie chodzi mi tu o instalacje fotowoltaiczne, a zwykłe codzienne bytowanie. Żadnych tarasów, ogrodów. NIC.

Poznań ul. Hetmańska. Św. Łazarz

Obejrzyjcie niezwykłą sesją zdjęciową, która miała miejsce na dachu malowniczego Poznania. W ramach tej wyjątkowej sesji, udało mi się uwiecznić piękno i wyrafinowanie zarówno modelki, jak i niezwykłego miejsca, korzystając z tradycyjnej techniki analogowej.

Modelka, której urok i elegancję udało się uwiecznić na kadrach, prezentuje nie tylko naturalne piękno, ale także nosi na sobie unikalne kreacje stworzone przez utalentowaną projektantkę Magdę Metelską z pracowni TSUR. Każda stylizacja, stworzona z pasją i dbałością o detale, doskonale komponuje się z malowniczym tłem dachów Poznania.

Sesja, wykonana aparatem analogowym, nadaje każdemu zdjęciu niepowtarzalny charakter, który dodatkowo podkreśla elegancję i klimat miejsca. Zdjęcia przenoszą widza do świata, gdzie klasyka spotyka się z nowoczesnością, a każda chwila jest wyjątkowa.

O Projekcie TSUR

Pracownia TSUR to miejsce, gdzie tworzy się nie tylko ubrania, ale także historie. Magda Metelska, projektantka z pasją, łączy w swoich projektach elegancję, nowoczesność i kreatywność. Stylizacje stworzone przez pracownię TSUR doskonale wpisują się w unikalny charakter tej sesji.

Dlaczego Analog?

Technika analogowa, choć wymagająca, przynosi niezastąpione efekty. Każde zdjęcie staje się unikatowym dziełem sztuki, pełnym ciepła, głębi i autentyczności. To wybór, który podkreśla wyjątkowość chwili i zatrzymuje ją na zawsze.

Zapraszam do przejrzenia pełnej galerii zdjęć i odkrycia piękna analogowej sesji na dachu Poznania. Dziękuję modelce za współpracę oraz Magdzie Metelskiej za kreacje, które dodają magii tym fotografii.

Dodaj komentarz